plastikiniai langai

SUNKU IŠSIRINKTI?
8 624 87909
Gaukite plastikinių langų pasiūlymus iš keleto gamintojų

Gauk pasiūlymus

iš vietinių plastikinių langų gamintojų

 

Pasirinkite savo miestą:

 Vilnius  Kaunas
 Klaipėda  Šiauliai
 Panevėžys  Kitas


Tęsti

plastikiniai langai

Mūsų partneriai:

www.lova.lt

Alternatyva plastikiniams langams – langų rėmai iš aliuminio

Aliuminio langai, yra populiarus pasirinkimimas gyvenamiesiems, komerciniams ir pramoniniams pastatams. Aliuminio langai turi daug privalumų, tačiau taip per ir keletą trūkumų, priklausomai nuo jūsų specifinių poreikių. Jeigu Jūs ieškote ypač didelių langų, aliuminio langai gali būti geriausias Jūsų pasirinkimas.

Yra daug privalumų, dėl kurių galima būtų rinktis aliuminio langus, o ne kitus. Aliuminis turi palyginti gerą svorio ir dydžio santykį. Todėl galima daugybė nestandartinių variantų ir dizainų. Be to, aliuminio langai turi funkcinius privalumus. Jie labai atsparūs drėgmei ir sulaiko garsą daug geriau nei dauguma kitų langų variantų. Aliuminio modeliai taip pat yra ekonomiški – pradedant nuo jų įsigijimo kaštų iki nedidelės priežiūros.

Nors yra daug aliminio langų privalumų, yra ir tam tikrų trūkumų. Aliuminio langai nėra gerai izoliuoti, tad jie neapsaugo nuo karščio ar šalčio, taip pat gerai, kaip kitokie, pavyzdžiui, plastikiniai langai. Kitokie langai gali veiksmingiau taupyti energiją, tačiau yra inžinerinių sprendimų, kurie gali prisidėti prie aliuminių langų energijos taupumo padidinimo. Tai yra taip vadinami termiškai pagerinti aliuminio langai. Termiškai-pagerinti aliuminio langai pagaminami pridedant putų arba plastiko juostų, kurios atskiria rėmo vidų nuo išorės tam, kad energijos efektyvumas būtų didesnis. Aliuminio rėmo langai – populiarėjanti alternatyva plastikiniams langams.

Kategorijos: Langų kainos.

Leave a Reply