plastikiniai langai

SUNKU IŠSIRINKTI?
8 624 87909
Gaukite plastikinių langų pasiūlymus iš keleto gamintojų

Gauk pasiūlymus

iš vietinių plastikinių langų gamintojų

 

Pasirinkite savo miestą:

 Vilnius  Kaunas
 Klaipėda  Šiauliai
 Panevėžys  Kitas


Tęsti

plastikiniai langai

Mūsų partneriai:

www.lova.lt

Alternatyva plastikiniams langams – mediniai langų rėmai

Mediniai rėmai egzistuoja jau šimtmečius, ir net šiomis dienomis, kai tiek daug pasirinkimo, nestandartiniai mediniai langų rėmai vis dar išlieka populiarūs. Kadangi namai praranda didelę dalį savo šilumos būtent per langus, yra labai svarbu, kad jūsų mediniai rėmai būtų termiškai nelaidūs.

Mediniai rėmai natūraliai turi išskirtinių izoliacinių savybių ir patraukliai atrodo. Yra keletas kitų privalumų renkantis medinius rėmus:

  • Jūs galite išlaikyti langų vizualų patrauklumą ir naudoti modernias apšiltinimo juosteles, kurios pagerina izoliaciją ir padidina energijos sutaupymą.
  • Dauguma medinių langų gamintojų siūlo iš anksto dažymui paruošto medžio rėmus, kurie gali būti nudažyti beveik bet kokia spalva. Be to, jūs galite bet kada keisti savo medinių langų spalvą tiesiog juos perdažydami.
  • Nestandartiniai mediniai langai gali būti naudojami bet kokio stiliaus name – tiek renovuojant seną namą, kai norite išlaikyti jo savitumą, tiek naujame name, jeigu norite jam suteikti labiau tradicinę išvaizdą.

Nors mediniai langai yra gražūs, yra keletas jų trūkumų. Mediniai langai reikalauja priežiūros visą savo eksploatacijos laiką, nes reikia vis atnaujinti jų spalvą bei apsaugoti nuo puvimo. Mediena pūna, traukiasi ir plečiasi. Drėgmė ir saulės slinduliai gali taip pat paveikti medinius langų rėmus. Siekiant išlaikyti jų išvaizdą, medinius rėmus reikia vis perdažyti. Be to, mediniai rėmai paprastai kainuoja daugiau nei rėmai iš kitų medžiagų. Skaičiuojant išlaidas, būtinai reikia įtaukti ir priežiūros išlaidas. Be to, įsitikinkite, kad jūsų išsirinkti aukštos kokybės mediniai langai nėra deformuoti arba persikreipę. Taip pat reikia, kad lankstai, rankenėlės ir kitos detalės būtų aukštos kokybės.

Kategorijos: Langų kainos.

2 Responses to Alternatyva plastikiniams langams – mediniai langų rėmai

  1. administratorius says:

    Ačiū už komentarą, ponia Irena. Drąsiai siūlykite, kaip dar galėtumėme pagelbėti išsirinkti jums reikiamą produktą.

  2. Irena says:

    Bandau išsirinkti gamintoją. Dėkoju už jūsų pastangas padėti pirkėjui, nes apsispręsti tikrai nelengva. Jūsų patarimai atveria akis, gal pavyks išsirinkti kokybiškus langus.

Leave a Reply