plastikiniai langai

SUNKU IŠSIRINKTI?
8 624 87909
Gaukite plastikinių langų pasiūlymus iš keleto gamintojų

Gauk pasiūlymus

iš vietinių plastikinių langų gamintojų

 

Pasirinkite savo miestą:

 Vilnius  Kaunas
 Klaipėda  Šiauliai
 Panevėžys  Kitas


Tęsti

plastikiniai langai

Plastikinis langas

Kuo pasižymi plastikinis langas?

Plastikinio lango izoliacinės sąvybės

Plastikinis langas ar klijuotos medienos langas gerai įstatytas, su selektyviniu stiklu - visiems atvejams ir orams užtikrina gerą izoliaciją. Du ar trys selektyviniai stiklai stiklai, žinoma, šilčiau nei vienas, bet šilumos sutaupymas nepateisina jų kainos.

Kodėl plastikinis langas?

Plastikinis langas yra patogesnis nei langas iš medienos. Norėdami pakeisti stiklą mediniame lange būtina pašalinti stiklą laikantį rėmelį.

Kodėl plastikinis langas rasoja?

Anksčiau buvęs langas buvo pralaidus, tad turėjo natūralią ventiliaciją. O plastikinis langas yra hermetiškas, todėl rasoja. Jam būtina įrengti gerą ventiliacijos sistemą.

Išvaizda

Langai turi didžiulę reikšmę fasado ir interjero dizainui. Svetainė su dideliu plastikiniu langu yra ne tik šviesos šaltinis, bet ir dekoracija ir namo pasididžiavima. Su dideliais langais reikia dar labiau izoliuoti kambarį. Tačiau didelis ekranas į lauką, turi daug estetinių privalumų.

Regionai

Mūsų puslapyje taip pat yra skirsniai apie regionus:

Kokybė

Kartais žmogus, nusipirkęs langą, paskambina mums ir skundžiasi, kad gavo prastos kokybės langą. Meistrams nuvykus pasimato, kad plastikinis langas tiesiog blogai įstatytas.

Comments are closed.