plastikiniai langai

SUNKU IŠSIRINKTI?
8 624 87909
Gaukite plastikinių langų pasiūlymus iš keleto gamintojų

Gauk pasiūlymus

iš vietinių plastikinių langų gamintojų

 

Pasirinkite savo miestą:

 Vilnius  Kaunas
 Klaipėda  Šiauliai
 Panevėžys  Kitas


Tęsti

plastikiniai langai

Mūsų partneriai:

www.lova.lt

Plastikinių langų privalumai

Plastikiniai langai taupo energiją

Plastikiniai langai leidžia sutaupyti daug energijos, nes jų “R”-rodiklis svyruoja nuo vidutinės iki didelės vertės, o tai reiškia, kad šie langai yra atsparūs šilumos pralaidumui. Kuo aukštesnė R-rodiklio vertė, tuo didesnis pasipriešinimas šilumos laidumui ir tuo didesnis energijos vartojimo efektyvumas; o tai reiškia, kad jūs sutaupysite energijos, jeigu naudosite tokius langus. Tai pasakytina tiek apie patalpų šildymo, tiek apie aušinimo (kondicionavimo) išlaidas.

Nebrangus ir lengvas instaliavimas

Plastikiniai langai yra vieni iš pigiausių langų. Jų kainos labai įvairios, todėl jūs galėsite rasti būtent tai, ko ieškote, nepriklausomai nuo jūsų biudžeto. Be to, kadangi jų instaliavimo procesas yra gana lengvas ir greitas, tai dar labiau sumažins jūsų bendras išlaidas.

Plastikiniai langai yra lengvai pritaikomi

Plastikinių langų galima rasti įvairių stilių, formų, dydžių ir spalvų. Jus iš esmės gali riboti tik jūsų fantazija. Plastikiniai langai pasižymi švariomis ir aiškiomis linijomis, tačiau puikiai tinka tiek senesniems, tiek visiškai naujos statybos namams.

Priežiūros nereikalaujantys

Plastikiniai langai yra pagaminti iš polivinilo chlorido (PVC). Tai reiškia, kad jų niekada nereikės šlifuoti ar dažyti. Taip pat jie yra praktiškai visiškai atsparūs įbrėžimams. Priklausomai nuo kokybės, jūsų nauji plastikiniai langai atlaikys laiko išbandymą. Jie neišbluks ir puikiai atrodys dar daug metų.

Kategorijos: Langų kainos.

Leave a Reply